Loading color scheme

Marta i Jacek Tylko

Małżeństwo z 21 letnim stażem, mają 4 dzieci w wieku 10-18 lat, są z wykształcenia pedagogami, są zaangażowani we Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym "NAZARET" w Myślenicach.
Posługiwali już wielokrotnie podczas rekolekcji na Górze Św. Anny wraz z zespołem animatorów. Są inicjatorami Akademii ProFamilia w ramach której od 2007 roku koordynują organizację Konferencji i Warsztatów dla Małżeństw i Rodziców oraz koncertów chrześcijańskich.
Misją Akademii jest edukacja i wspomaganie rodzin w zakresie:  budowaniu rodziny, jedności małżeńskiej, poprawy komunikacji, wychowaniu dzieci, dyscypliny finansowej. Marta zajmuje się posługą wśród dzieci, organizując rekolekcje, projekty, spotkania uwielbienia dla dzieci, i inne formy aktywności. Aktualnie zajmuje się głównie Edukacją Domową wspomagając swoje dzieci.
Jacek zajmuje się organizowaniem Konferencji i warsztatów dedykowanych dla małżeństw, rodziców, Marszu dla Życia i Rodziny jak również innych imprez. Z wykształcenia jest katechetą i zajmuje się egzaminowaniem dzieci i młodzieży w ramach Edukacji Domowej w Szkole Benedykta.