Loading color scheme

Witek Wilk

Witek Wilk - świecki ewangelizator, mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, perkusista, producent muzyczny, właściciel studia nagrań oraz wydawnictwa muzycznego kochający Boga i jazz.
Jego największą pasją życiową jest głoszenie Ewangelii. Od ponad 30 lat stara się wypełniać powierzoną Mu misję głoszenia jej gdzie tylko się da, podczas której zaznacza jak ważne jest, by znać Pismo Święte. Gdy miał 15 lat zachwycił się tą księgą i odtąd nie wypuszcza jej z rąk. „Czytam ją nałogowo do dziś. To najpiękniejsze uzależnienie w moim życiu” – dodał.

Od prawie ćwierć wieku prowadzi rekolekcje dla ludzi wszystkich stanów. Dzięki jego posłudze, która obejmuje także inne kraje Europy, dziesiątki tysięcy ludzi oddały swoje życie Jezusowi. Wraz z żoną Sylwią założyli już 49 wspólnot modlitewno-ewangelizacyjnych.
Założyciel chrześcijańskiej "Fundacji za Nim" która została powołana by nieść ludziom Dobrą Nowinę, miłość, pokój i radość.
Pomysłodawca ewangelizacyjnego przedsięwzięcia „Strefa Mocy” - letniej trasy odwiedzającej kilkadziesiąt miast w Polsce. Podczas tych spotkań wraz z ekipą dzieli się świadectwami wiary i zapewnia, że najpiękniejsze życie można przeżywać tylko z Bogiem. W ten sposób postanowił odszukać tych, którzy utracili kontakt z Kościołem.
Jak mówi Słowo Boże...
Mk 16, 15-18
I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie».
...tak stara się żyć.