Loading color scheme

Katarzyna i Krzysztof Gembara

Małżeństwo z 12 letnim stażem. Rodzice dwójki dzieci – 9 letniej Natalii i 4-letniego Kamila. Ich wspólną pasją jest służba Bogu i podążanie śladami Jezusa. Członkowie Domowego Kościoła oraz wspólnoty Pochylenie nad Słowem Bożym. Od kilku lat zaangażowani w przygotowania grup do Sakramentu Bierzmowania.

Katarzyna – żona kochającego męża i mama. Na co dzień pracuje jako terapeuta zajęciowy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz jako pedagog resocjalizacyjny, wspierając osoby z trudnościami życiowymi. Prezes Stowarzyszenia „Powrót”, działającego na rzecz osób uzależnionych, współuzależnionych i rodzin. Członkini i solistka Mokierskiego Chóru Kameralnego oraz parafialnego zespołu muzycznego, współprowadzącego m.in. wieczory uwielbienia i inne wydarzenia w parafii. Chętnie angażuje się w inicjatywy parafialne skierowane do najmłodszych. Autorka spektakli, tekstów piosenek, organizatorka zabaw, prowadząca bale, pikniki itp.

Krzysztof – mąż kochającej żony, wspaniały tata. Pracuje zawodowo w branży produkcyjnej. Od najmłodszych lat pasjonat akwarystyki z ogromną wiedzą. Chętnie towarzyszy żonie w posłudze i projektach na rzecz rozwoju życia duchowego. Kasia i Krzysiek w rekolekcjach „Jezus Żyje!” uczestniczą od kilku lat.