Loading color scheme

Katarzyna Bombik

Katarzyna Bombik jest pedagogiem i psychoterapeutą. Ukończyła czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka Akademii Ignacjanum oraz Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich (Counselling Study) w Warszawie.
Pracuje w nurcie systemowym i psychodynamicznym zajmując się psychoterapią rodzin i par oraz indywidualną młodzieży i osób dorosłych. Prowadzi prywatną praktykę w Gliwicach oraz  współpracuje z Fideratio Centrum Psychoterapii i Coauchingu Online oraz Fundacją Betlehem Dom Chleba w ramach Centrum Wsparcia Środowiskowego w Gliwicach.
Oferuje pomoc, wsparcie i edukację w zakresie pokonywania trudności w sytuacjach kryzysowych, trudności emocjonalnych, relacyjnych, komunikacyjnych oraz każdemu, kto pragnie doświadczyć zmiany życia. Towarzyszy w integralnym rozwoju każdej osoby – fizycznym, psychicznym i duchowym wierząc, że każdy człowiek ma zasoby do tego, aby odnaleźć własną drogę do życia w pełni.
Prywatnie od 22 lat żona Krzysztofa oraz mama trójki niezwykłych nastolatków. Instruktorka skautingu w Stowarzyszeniu Skauci Króla.