Loading color scheme

Nina Sakwerda

Żona i mama dwóch chłopców. Zaangażowana w rekolekcje oraz działania Inicjatywy Missio od 2014 roku. Z wykształcenia terapeuta zajęciowy. Ukończyła studia licencjackie z arteterapii i animacji kultury, magisterskie z resocjalizacji, a także podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Swoją kreatywność oraz talent organizacyjny miała przyjemność rozwijać w pracy jako event manager.

Kocha śpiewać - od wielu lat zaangażowana jest w różnego rodzaju zespoły ukierunkowane przede wszystkim na uwielbienie! Podczas studiów śpiewała w Chórze Akademickim w Opolu oraz brała udział w wieczorach uwielbienia i wielu warsztatach gospel. Na potrzeby rekolekcji Jezus Żyje i innych inicjatyw ewangelizacyjnych oraz uwielbieniowych utworzyła zespół wTleBand, który swego czasu posługiwał podczas wielu wydarzeń. Obecnie śpiewa w zespole Live Worship, który także jest mocno związany z Inicjatywą Missio i rekolekcjami Jezus Żyje.

Wolny czas lubi spędzać w aktywny sposób. Jej ulubione dyscypliny to pływanie oraz wspinaczka.

Jest pasjonatką ludzkiej psychiki oraz relacji międzyludzkich. Stawia na ciągły rozwój, w czym pomaga jej wrażliwe i twórcze usposobienie, a także empatia i otwartość na drugiego człowieka. Swoim świadectwem życia inspiruje wielu ludzi do odkrywania więzi z Bogiem, pracy nad sobą oraz do troski o własny rozwój i zdrowie psychiczne.